UWAGA!!! PRZY KONFERENCJACH POWYŻEJ 200 OSÓB, CO 20-STA OSOBA GRATIS! Oferta dotyczy zestawów: OPTIMA I PREMIUM łącznie z przerwą kawową.
© 2015 - 2021 by Coffee Lunch Service.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja IDEAWAY® Eksperci od marketingu

O firmie

Catering udanych konferencji

Zamów prezentację

Zorganizuj z nami
udaną konferencję

Coffee Lunch Service to jedyna na polskim rynku firma, która jest ekspertem w cateringu konferencyjnym. Wiemy doskonale, jakiej jakości, poziomu usług i cen oczekują od nas organizatorzy wydarzeń naukowych.

 
Wspierając ich naszą wiedzą i doświadczeniem, kreujemy wysokiej jakości obsługę cateringową konferencji, bez narażania jej organizatorów na pokaźne koszty. Catering to kontakt z drugim człowiekiem. Twarzą naszej firmy jest starannie wyselekcjonowany, świetnie wyszkolony personel, który pomoże Państwu wzorowo wywiązać się z obowiązków gospodarza.

Catering, jak każdy inny biznes, można dokładnie skalkulować i realistycznie wycenić. Wąska specjalizacja daje nam doskonałe rozeznanie rynku oraz dogłębną znajomość procesów z nim związanych.  Dzięki naszemu know-how możemy maksymalnie zoptymalizować koszty. W przeciwieństwie do innych firm cateringowych działających w tej branży, nigdy nie zakładamy tzw. granicy bezpieczeństwa i nie obciążamy nią naszych klientów. To pozwala nam oferować najniższe możliwe ceny, oparte na prostych do skalkulowania pakietach. Nasze ceny są transparentne i takie same dla każdego, kto się do nas zgłosi. Tego wymaga uczciwość biznesowa, a to jeden z naszych priorytetów.
© 2015 - 2021 by Coffee Lunch Service.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja IDEAWAY® Eksperci od marketingu