UWAGA!!! PRZY KONFERENCJACH POWYŻEJ 200 OSÓB, CO 20-STA OSOBA GRATIS! Oferta dotyczy zestawów: OPTIMA I PREMIUM łącznie z przerwą kawową.
© 2015 - 2020 by Coffee Lunch Service.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja IDEAWAY® Eksperci od marketingu

Lista klientów

Uprzejmie informuję, że firma Coffee Lunch Service wykonała usługę cateringową dla 450 osób w dniu 12 czerwca 2015 profesjonalnie, terminowo, z klasą i wyjątkową kulturą. Usługa cateringu konferencyjnego została zaoferowana w bardzo przyzwoitej cenie – co jest niebywałym atutem. Firma godna polecenia ze względu na wysoki profesjonalizm działań.

prof. dr hab. inż. Henryk Zotbel
Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej
Politechnika Warszawska

Solidny i sprawdzony partner. Obsługa z wysoką kulturą. Wysokiej klasy smak potraw. Tak powinien wyglądać catering konferencyjny. Godny polecenia na mniejsze i bardzo duże wydarzenia.

Monika Wendołowska
Prezes Zarządu
Fundacja REO

Firma Coffee Lunch Service to profesjonalny dostawca usług konferencyjnych. Kilkukrotnie obsługiwała współtworzone przeze mnie wydarzenia o randze międzynarodowej. Jest to pierwszy dostawca usług cateringu konferencyjnego, który wprowadził nową jakość i bardzo wysoką kulturę.

dr hab. Józef Tymanowski
Kierownik Zakładu Europejskich Studiów Subregionalnych
Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych
Uniwersytet Warszawski

Bardzo wysoko oceniam poziom świadczonych przez Państwa usług. Zaproponowane menu oraz smak potraw zyskały uznanie wśród uczestników organizowanych przeze mnie wydarzeń. Szybka reakcja na zapytania, doradztwo, profesjonalna oferta oraz znakomita logistyka stawiają Coffee Lunch Service w gronie tych firm, które gwarantują wysoką kulturę i nową jakość.

dr Krzysztof Bryś
Prodziekan ds. Ogólnych Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
Politechnika Warszawska
© 2015 - 2020 by Coffee Lunch Service.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja IDEAWAY® Eksperci od marketingu