UWAGA!!! PRZY KONFERENCJACH POWYŻEJ 200 OSÓB, CO 20-STA OSOBA GRATIS! Oferta dotyczy zestawów: OPTIMA I PREMIUM łącznie z przerwą kawową.
© 2015 - 2020 by Coffee Lunch Service.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja IDEAWAY® Eksperci od marketingu

Coffee Service

Czas na dobrą kawę

Przerwa na kawę to dla uczestników konferencji niemal rytuał. Coś na co czekają, ale również wobec czego mają duże oczekiwania. Wiemy, jak zapewnić kawę oraz przekąski tak, żeby pomimo dużej liczby gości każdy z nich był potraktowany z należytą atencją i najwyższą kulturą.


Wszyscy uczestnicy obsługiwanych przez nas konferencji zasługują na to, by po wzmożonym wysiłku intelektualnym napić się dobrej, świeżo parzonej kawy. Wspiera nas w tym bardzo wydajny sprzęt - profesjonalne ekspresy ciśnieniowe oraz wysokiej klasy coffee urny. Są to rozwiązania, które do tej pory można było spotkać jedynie na wystawnych, wysoko budżetowych przyjęciach. My ten sam standard przenieśliśmy na grunt wydarzeń naukowych, które z racji swojej specyfiki oraz przy ograniczonym budżecie, wymagają nobilitującej i reprezentacyjnej oprawy. Oferowane przez nas usługi cateringu konferencyjnego bazują na przystępnych cenowo pakietach, dostosowanych do Państwa budżetu. Tym samym chcemy przyczynić się do tego, żeby każde organizowane przez Państwa wydarzenie stało się wyjątkowe, prestiżowe i było jak najlepszą wizytówką polskiej nauki.

Wysokiej
klasy kawa

podana w dwóch formach: parzona w nowoczesnych urnach oraz z ekspresu ciśnieniowego szwajcarskiej, renomowanej marki SAECO

Wspieramy i wyróżniamy polską naukę

oferując nowoczesny, nobilitujący catering konferencyjny w bardzo przystępnych cenach.

Nielimitowana przerwa kawowa

Wysoka jakość i brak limitów - to wyróżnia przerwy kawowe w Coffee Lunch Service.


Wysokiej klasy kawa podana w dwóch formach: parzona w nowoczesnych urnach oraz z ekspresu ciśnieniowego szwajcarskiej, renomowanej marki SAECO. Uzupełnieniem napojów ciepłych jest herbata do samodzielnego parzenia oferowana w kilku rodzajach.

W ramach serwisu przerwy kawowej uczestnicy konferencji mogą korzystać również z nieograniczonej liczby napojów zimnych, w tym soków owocowych tłoczonych naturalną metodą. Smakowitą przekąską do kawy mogą być wysokogatunkowe kruche ciasteczka dostępne również w nielimitowanej formie, a opcja dodatkowa to sort przekąsek porannych i całodniowych, oparty o świeżo pieczone croissanty, smaczne kanapki ze świeżej bagietki oraz warpy z tortilli w kilku smakach.

Kawę serwujemy w porcelanie, a nasz personel zawsze służy pomocą i życzliwością z zachowaniem należytej kultury. Gwarantujemy, że goście Państwa konferencji będą po przerwie kawowej w pełni zadowoleni wracać do swoich zajęć.
Zapraszamy na kawę

Już dziś zamów serwis kawowy podany profesjonalnie i z klasą.

skontaktuj się
© 2015 - 2020 by Coffee Lunch Service.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja IDEAWAY® Eksperci od marketingu